رومبلیانه

فکرنمی کنم به گفتن من نیازی باشد همه یک علاقه ای به دیدن شهرموش ها دارند و احتمالا می روند و می بینند.من فقط تاکید می کنم که عاشق خود شهر و کپلک شده ام.اجیل فروشی تواموش و رستوران کپل خان و آژان دو موشان واقعا جالب بودند.خیلی دوست دارم که دوباره هم ببینم.

اگر هم ساکن غرب تهران هستید برای دیدن این فیلم سینمایی پردیس سینمایی کوروش در اتوبان ستاری را به شما پیشنهاد می کنم.خیلی مدرن و عالیست.فود کورت و پاساژ هم که دارد.

چندروز پیش رفتم و برای مبل هایم پارچه خریدم تا یک جوری رومبلی برایشان بدوزم که انگارپارچه خود مبل هست چون من ازرومبلیی که مثل پیراهن مبل باشد متنفرم.ازیک طرف هم خودم دوست داشتم مبلم گلدار باشد که نشد و کرم ساده هست و کثیف می شود.

جانم برایتان بگوید به قصد صرفه جویی با مادرشوهرراه افتادیم و رفتیم مولوی.یک پارچه خیلی خیلی خوشگلی خریدم پر رنگ و طرح .خیلی گشتم تا این را پیدا کردم.اما قیمتش بالا بود.اقای فروشنده گفت که عرض پارچه 2 مترهست و با توجه به اندازه هایی که برایم اورده ای 4 مترکافیت می شود.من هم خوشحال پارچه را خریدم و آوردم.

وقتی آمدم خانه و انداختم روی زمین دیدم که عرضش یک و نیم کتر هست و فقط به یک مبل دونفره ام و 4تا کوسن می رسد.

زنگ زدم به فروشنده گفتم که اینطور شده .او هم با یک بی ادبیی به من گفت که نه اشتباه کرده ای و من به تو گفتم که عرضش یک و نیم است و خودت 4 مترخواسته ای.گفتم مرد حسابی تو دیدی که من به خاطر قیمت بالا نمی خواستم این را بخرم به من دروغ گفتی تا پارچه را هرجور شده بخرم.گفت نه و  حرف های بدی زد.

من هم گفتم این پول برای تو پول نمی شود.مطمئن باش همه اش را خرج دوا و درمان می کنی چون یک قرانش هم راضی نیستم.

خیلی ناراحت بودم و اعصابم خرد بود احساس می کردم پولم را ریخته ام دور و آمده ام.حرف های همسر هم آرامم نمی کرد تا اینکه تصمیم گرفتم بعدا بروم و برای 4 تا یک نفره ام پارچه ساده ازیکی ازرنگ های پارچه طرحدارم بخرم و آن 4تارو ساده بدوزم با دوتا کوسن برای دونفره.شایداینطوری از همه مبل ها طرحدار قشنگ تر هم بشود.اما هنوط حرصم از آن فروشنده شارلاتان خالی نشده.

ازمولوی پاساژروحی گالری بوفالو خرید نکنید که دزد هستند.

اگر رومبلی ها رو دوختم و خوب شد عکسشان را برایتان می گذارم.تشویقم کنیدنیشخند

/ 7 نظر / 26 بازدید
تیله

سلام لورا جان ازدواجتو بهت تبریک میگم ایشالا همیشه سلامت و خرم باشید [گل] حالا راجع به مبلات(البته چون در زمینه دکوراسیون داخلی دستی بر آتش دارم عرض میکنم): همین تزی که داری خوبه مبلمانی که همش گل گلی باشه تو فضای کوچیک آپارتمانی جالب نمیشه ولی همین که یکیش به طور نمادین و شاخص طرحش فرق داره خیلی جذاب تره [تایید] کاش عکس پارچه تم میذاشتی من به شخصه واسه طرح های گل گلی می می رم [پلک]

R.M

سلام مبارکت باشه چقدبی فرهنگ بود

عاطفه

سلام عروس خانوم.هم محله ای هستیم هاااا!ما چهار باغ میشینیم[قلب] سینما سمرقند هم خوبه. منم مبلام دوبل هست و میخوام پارچه تشک و پشتی هاشو عوض کنم.میشه بپرسم متری چند گرفتی؟کلا پارچه مبل جنس خوب حدودا چنده؟جای دیگه هم تو تهران هست برم؟

منم لیلی

لورا خوش به حالت که خیاطی بلدی[گریه] چقدر خوبه خیلی کار راه اندازه کاش منم بلد بودم من تو عمرم یه بار چرخ خیاطی دیدم[خنثی] حرص نخور از این چیزا زیاده آدم زیاد می بینه از این دزد بازیا. بی خیال. ولی ایده ات خیلی خوبه عکس پارچه تو می ذاشتی

نسیم

الهی...شهر موشها...واقعا همه ما رو میبره به روزهای پاک و خوب... واقعا اون مرکز تجاری کوروش خیلی خوشگل و خوبه... عکس رو مبلیات و بذار حتما عزیزم

خانم آ

به به خانم هنرمند و پر انگیزه!

آتوسا

سلام .یکی گلدار ،بقیه رو ساده ندوز.ساده وگلدار رو ترکیب کن برای همشون .قشنگ وشیک میشه.