مشهد2

7- حتما نقشه شهر رو تهیه کنید و خیابان ها و ایستگاه های مترو رو یاد بگیرید.نمی دانم نقشه خطوط اتوبوسرانی هم دارند یا نه اگر بود تهیه کنید چون اتوبوسها شماره دارد.مثلا خط میدان فردوسی تا آرامگاه فردوسی خط 202 بود.ما تصمیم نداشتیم برویم آرامگاه اما تا دیدیم اتوبوس دارد دویدیم ،سوارشدیم و رفتیم چون روز قبلش برای طرقبه و شاندیز 60000 تومان پول تاکسی دربست داده بودیم که البته خوب بود خیلی.

8- خشکباررو ازداخل شهرنخرید.ازطرقبه بخرید زرشک طرقبه با زرشک های دیگر تومنی هفت صنار فرق دارند.آلو و قیسی طرقبه هم عالی است.اما پوست و چرم رو ازشاندیز بخرید.

9-یک روز نهار رفتیم پدیده شاندیز اگر زیاد شکمو نیستید یک پرس غذا کافی است برای دونفر و خوب سیر می شوید.کیفیت هم که نیاز به گفتن ندارد بسیار عالی بود.

10-با مترو هم رفتیم رستوران برادران کریم یا پسران کریم؟(خیابان خیام 23)چون همه اینجاهارو قبلا با ماشین رفته بودیم و این بار خودمان دوتایی آمدیم و کشفش کردیم خیلی کیف داد.غذای رستوران کریم هم یک پرسش کافی است.

11- یک روز صبحانه هم رفتیم هتل درویشی.راستش به نظر من نمی ارزید کی برای صبحانه پیتزا می خورد؟فقط می خواستند بوفه را پرکنند.

12- پاساژاصلا نرفتیم چون نمی خواستیم خرید کنیم و ووقتمان را برای پاساژگزدی نگذاشتیم .هرچه آنجا بود اینجا هم هست.

13-بقعه حر عاملی و نخودکی را هم زیارت کنید.یادتان نرود.

/ 6 نظر / 41 بازدید
تیله

ممنون از اییییین همـــه نکته خوب :) بقعه حر عاملی و نخودکی قضیه اش چیه؟ من اولین باره اسمشونو میشنوم!

مه سو

خب پس حسابی خوش گذشته بهتون.... همیشه به شادی... راستی امروز بالاخره حلقه ی مرغ رو درست کردم.....نمیدونم مشکل کار کجا بود چون با کارد خمیری بالا نمی اومد اما وقت سرو غذا یه مقدار زیر مواد خمیری بود....اما خوش عطر و طعم شد...مرسی بخاطر دستور پختش....[ماچ]عکسشو گذاشتم وبلاگم دوس داشتین ببینین چکار کردم...[لبخند]

مریم

سلام طرقبه و شاندیز هم خط واحد دارن از همون میدون فردوسی،شاندیز رو زمان دانشجویی با هم خوابگاهی ها با خط واحد روستای ( جاغرق) رفته بودم اما طرقبه رو دقیق نمیدونم احتمالا ابرده خط داره که از طرقبه میگذره، مشهدی ها و خودم زرشک و زعفرون رو از سحرخیز تو احمد آباد میخرند و بسیار بسیار عالیه،،اخه طرقبه و شاندیز قیمت ها خیلی گرونه، تو مشهد دو تا رستوران خیلی مقبولیت داره یکیش پسران کریم هستش که با گوشتش معروفه و دیگری هم رستوران ارم شاندیزه که با شیشلیکش معروفه،هردو هم کیفیت بسیار خوبه، راستی زیارت ها قبول و همیشه به مسافرت خانم،این نوشته های من هم در ادامه ی صحبت های شما بود با عرض پوزش

نارسی

چه عالی.... خوش باشید همیشه... ایشالا سفرهای خارجه [ماچ]

خانم آ

سفربخیر[گل]

لیلی

چه خوب که تجربیاتت رو می نویسی