هرچیزی به وقتش

بعد ازاینکه به شوخی به همسر پیامک دادم که فکرکنم بابا شدی چون ازموعدش گذشته،یک لحظه ترس رهایم نکرد.

شب ها با فکرو خیال می خوابیدم یا اصلا نمی خوابیدم تا اینکه شش روز گذشت و بازهم خبری نبود.به همسر گفتم چه کارکنیم؟گفت من که مطمینم اما اگر می خواهی برو بیبی چک بگیر تا خیالمان راحت شود.

رفتم داروخانه.گفتم بیبی چک می خواهم.آقای پیرنسخه پیچ گفت برای خودت می خواهی؟گفتم بله.گفت دخترم چرا درسن کم بچه دار شدی؟می دونی بارداری زیر بیست سال خطرناک است؟اینقدر عصبی و بی حوصله بودم که نگفتم زیر بیست سال کجا بود؟بیست و هفت سالم دوماه دیگر تمام می شود.

آمدم خانه.رویش را خواندم و به همسر گفتم اگر مثبت بود چه کارکنیم؟گفت نیست.گفتم اگر بود؟گفت بعدا فکرمی کنیم.

رفتم دستشویی .همین طور اشک هایم می آمد.کلی صحبت کردم و خواستم که نباشد.خواستم نباشد تا یک وقت  حتی به نبودنش فکرنکنم.خواستم نباشد و یک موقع خوب بیاید تا ازآمدنش خوشحال شویم.

قبلا با خدا صحبت کرده بودم و ازاو یک موقع خوب دوقلو خواسته بودم.می گفتم خدایا الان وقتش نیست.نباشد .الان نه

آن چند دقیقه اندازه یک عمربر من گذشت و خط دوم ظاهر نشد.

تا به حال این حجم ازاسترس رو تجربه نکرده بودم.فقط ازخدا خواستم تا به موقع به همه اجازه دهد تا پدرومادر شوند.

پنجشنبه این هفته هم رفتیم و با جاری آشنا شدیم که دراین مقال نمی گنجد.

/ 7 نظر / 68 بازدید
نسیم

ایشالا هر وقت خودت خواستی مامان بشی عزیزم

مه سو

اوخییییییییییییییی.....انشالله به وقتش....فقط برای اطمینان بیشتر یه هفته ی بعدتر هم باز بیبی چک بذار....البته اگه هنوز دوره ت شروع نشده باشه... نگرانش نباش....کلا وقتی هم که تصمیم به بارداری بگیری بازم شنیدم استرس زا هست وقتی می فهمی نی نی توی شکم جا خوش کرده....... مراقب خودت باش....

منم ليلى

يعنى منفى شد؟

تیله

دختر اینجور که تو نوشتی منم استرس داشتم تا وقتی برسی به اونجا که خط دوم ظاهر نشد [شرمنده] ایشالا یه موقع خوب و پر پول و پر انرژی [قلب]

زهرا

سلام لورا جان بس به خاطر همینه که یه مدتی نبودین. انشاالله همیشه هرچی خیره همون بشه[لبخند]

عاطفه

سلام لورا خوبی؟ دقیقا همین اتفاق 8 ماه بعد عروسی منم افتاد که یک هفته از استرس مردم! همسر منم مثل همسر تو از خودش مطمئن بود و میگفت چیزی نیست[نیشخند] ولی من مردم و زنده شدم.آخر سر رفتم دکتر آزمایش بنویسه...جوری به دکتره گفتم که فکر کرد هنوز نامزدیم که اینقدر میترسم!! خلاصه از این بی بی چک ها تو این 3 سال و اندی زیاد استفاده کردم.اما الان 4 ماهه منتظرم مثبت بشه که هنوز نشده!!

لیلی

وای چقدر این استرس های این مدلی اول زندگی بده