خلاصه وضعیت:)

بالاخره آن وضعیت بد به یک ثبات نسبتا خوبی رسید و ما همچنان امیدواریم که بهتر شود.

فیلم عروسیمان هنوز خیلی کاردارد.کلی جابجایی صحنه و کلیپ و یک مقدار هم ازفیلم حذف کرده که من می خواهم باشد و باید دوباره اضافه کند و رویش کارکند.اما خوب شده کلا.مخصوصا یک کلیپ رقص و یک کلیپ باغ دارد که عالیییییییی شده و من عاشق آن کلیپ رقص هستم.

فکرمی کنم توی عید یک بله بران یا نامزدیی چیزی درانتظارمان باشد .البته همچنان عروس جدید را ندیده ایم.اما هی تعریف پشت تعریف هست که می رود درپاچه مان.البته عکسش را دیده ام قیافه خوبی دارد عروس و با اینکه همسر از برادرشوهر ،دوسال کوچکتر است،او دوسال ازمن هم کوچکتر است ولی اصلا به قیافه اش نمی آید و عکسش را ببینی فکرمی کنی سی سال داشته باشد.مادرشوهر می گوید عکسش ازخودش بهتر است.

این مدت که حوصله نداشتم وبلاگ هارا می خواندم اما کامنت نمی گذاشتم حالا باید بروم و با همه یک احوالپرسی حسابی کنم.ازهمه آن هایی که انرژی فرستادند بازهم ممنونم.

مامانم اینا یک برنامه بازسازی درپیش دارند و می خواهند یک سری چیزهای تازه بخرند که دوزیدن پرده های اتاقشان را من به عهده گرفتم و ازشما چه پنهان استرس دارم.

این هفته هم احتمالا مهمان داشته باشم اما دوست ندارم بیاید ازخانواده شوهر است که عروسیمان نیامده و حالا بعد هفت ماه می خواهد بیاید چشم روشنی.خدراین هفت ماه بعد ازعروسی حتی یک زنگ نزده تبریک بگوید و معذرت خواهی کند ازنیامدنش البته من دیروز جوابش را داده ام و دلم یک مقداری خنک شده..خوب من پرده دانتل خوشگل اتاق خوابم را جمع کرده ام و به جایش یک پرده کتان لیمویی آویزان کرده ام تا پرده عزیزم بالای شوفاژسیاه نشود و دوده به خوردش نرود.درنتیجه نمی توانم آن روتختی آسم را هم پهن کنم و زیاد به دلم نمی نشیند آمدن این مهمان ها و دیدن خانه ام.

دیگر ازکجا بگویم؟

 

/ 7 نظر / 17 بازدید
مه سو

انشالله خوب از آب در بیاد پرده ها... دقیقا چطوری به اون فامیل جواب دادی ما هم یاد بگیریم؟!!!![نیشخند]

مارال و آلنیر

ایشالا که بهتر میشه لورا جان. فیلم عروسیتون هم مبارکه خدا رو شکر که همش سراسر از خاطره های خوب و به یادموندنی براتون. جاری جدید هم مبارک باشه;-)

نارسی

دلم تنگ شده بود واسه روزمره هات [لبخند] من هم دنبال پرده برای اتاق خواب هستم... از کجا میخوا بخری ؟

نارسیس

رنگ لیمویی خیلی خوشگله

تیله

شکر خدا ایشالا ثباتش دوام داشته باشه [گل] به نظرم پرده اتقاقتونو با رو تختی بذار واسه عید که تو تعطیلات با آقای همسر کلی کیف کنید.

نسیم

داری جارو دار میشی پس..یه حسنایی داره...خوبیهای تو بیشتر به چشم میاد[چشمک] خونت بدون روتختیه آس هم خوشگله عزیزم...

nasim

اگر بدوني چقدر با خوندن پست هات انرژي گرفتم.. 2روزه از اولشو خوندم چقدر مناسب اين شرايط من بود اميد وارم همه چيز تو زندگيت به خوبي خوشي انجام بشه و در كنار همسرت روزاي خوبي رو داشته باشي