لذت ببریم

توی روزهای اردیبهشت اصلا نباید درخانه ماند.باید زد بیرون و به دل جنگل و طبیعت .حتی عصرها هم نباید توی خانه ماند دراین راستا من این روزها اصلا نیستم:).روحم درحال پرواز است.درحال جمع کردن انرژی.

یک جای خوبی برای پیک نیک یافته ام که دور هست نسبت به تهران ولی خیلی خوب است.بروید و ببینید و لذت ببرید.ایستگاه زرین دشت نرسیده به فیروزکوه.

این روزها دلم برای پارسال این موقع ها هم تنگ می شود.خیلی یادش می افتم.باورم نمی شود دارد یک سال می شود که ازآن روزهای پر استرس دور شده ام و خداروشکر در آرامش زیر یک سقف کنارهم هستیم.

تولد همسر هنوز نرسیده و این هفته تازه برگزار می شود و مشغول تدارکاتش هستم.پست عکس دار هم گذاشتم ولی پرشین بلاگ همه عکس هایم را قورت داد آن هم چهاربار و چون اینترنت شرکت محدود شده بعدا دوباره سعی می کنم.

دلم برای همه دوست های وبلاگی تنگ شده.نازداربانوی پیراشکی عشق را در اینستا دیدم و ماشاالله خانمی برای خودش شده.عکس های زیبای نازنین بانوی مهربانم را هم دیده ام.مبارک باشد سالگرد عروسیتان.یاد پارسال به خیر که همه مان عروس بودیم.مارال و النی و لی لی هم خداروشکر خوب و شاد هستند و ازحالشان خبر دارم.مهربانو جانم هم درحال تجربه بهاروتابستان شگفت انگیز دیگری است.بهاراناری عزیز دلم امیدوارم حجم غم روی دلش سبک تر شده باشد و بتواند سالگرد عروسیش شاد باشد.ماهگل خوبم هم می نویسد و حالش خوب است و خوشحالم از خوبیش.من هم دنبال کلاس یوگا هستم آن هم تخصصی اش.بانوی تابستان را هم می خوانم و دوستش دارم.سه تایتان سلامت و شاد باشید.

بقیه دوستان را هم می خوانم گرچه نظرات هم عین صاحبش کمرنگ شده و خیلی کم ولی من هنوز اینجارو خیلی دوست دارم.

ببخشید که دیر به دیر می نویسم.آن روزها توی خانه پدر حتی ساعت سه نیمه شب هم می امدم پای وبلاگ و می نوشتم.حتی شش صبح حتی روزی دوبار ولی الان با اینکه حجم عزیزم ازنانوشته دارم وقت نمی کنم تا بیایم و دلم برای این خانه ام خیلی تنگ می شود.

/ 7 نظر / 44 بازدید
مه سو

عزیزمی.....همیشه شاد باشی....و با عشق...

مارال و آلنی

امیدوارم روزهای باقیمانده از اردیبشهت هم حسابی لذت ببری و انرژی جمع کنی. خدا رو شکر که الان در ارامش هستین میدونم اینطوری روزهای پر استرس اون روزها هم میشه یکی از خاطرات زندگی. امیدوارم فرصت کنی بیشتر بنویسی لورا جان:)

الهام

سلام لورا جان، بهشت اردیبهشتیت مبارک ببخشید اگر آدرسی از لی لی داری میشه به من بدی..... از وقتی به بهانه تکمیل کلاس عکاسی وبلاگش را تعطیل کرد هر روز وبلاگش را باز میکنم شاید نشان تازه ای باشه

ماه گل

عزیزم لورا جان منم از خوبی تو خیلی خوشحالم ممنون از ایمیلت و اعتمادت .. عروس یه ساله پیشاپیش سالگرد عروسیت مبارک و الهی که همیشه از خوشیات بنویسی و برای آرزوهات هم کلی انرژی مثبت برات می فرستم [قلب]

بانوی تابستان

سلام لورا جان!!! اعتراف می کنم اصلا انتظار نداشتم اسمم رو جزو دوستات ببینم جون خدایی اکثرا بصورت خاموش نوشته هات رو خوندم و هربار غرق در لذت شدم. ممنونم از آرزوی قشنگت عزیز دلم من هم خیلی دوستت دارم و برای زندگی دونفره تون بهترین ها رو می خوام. تا می تونی لذت اردیبهشت رو ببر. ما هم تقریبا هرروز به هوای نی نی گولی عصرها سه تایی می ریم پارک و کلی روحمون تازه می شه.

نارسی

دلمون تنگ میشه لورا جان [ماچ] تولد همسر کلی خوش بگذره عزیزم [قلب]

مه سو

اینو قبل خونده بودم و نظرم گذاشته بودماااااااا...اما پرشین نشونش نمی داد!!!!! عجبااااااااا......اوضاعی شده پرشین