هوای دونفره

امروز مرتب از پنجره شرکت بیرون رو نگاه می کنم و دلم برای قدم زدن در این هوای مطبوع می رود.

یک بار وقتی دوست بودیم ،هوا همین قدر دونفره بود که "س" پیامک داد :بعد ازکلاس ساعت دوازده می آیم دنبالت.من هم خوشحال کلاس های بعدی را نرفتم و دوتایی از پارک جلوی دانشگاه پیاده رفتییییییییم تا یک جایی که تاکسی ها ایستاده بودند و از غربی ترین نقطه تهران خودمان را رساندیم به مرکز شهر و رفتیم پیتزا داوود.پیتزا قارچ و پنیر عشق جفت ما بود که خیلی هم می چسبید.در آن کوچه بن بست با دوتا خانه قدیمی عین هم سر کوچه و آن حال و هوای قدیمی و نم نم باران.چقدر می گفتیم و می خندیدیم و برای این روزهایمان نقشه می کشیدیم.در همان دو ساعتی که آن حوالی بودیم ،تصمیم گرفتیم برویم مالزی و آنجا فوق بخوانیم و ازآن جا هم برویم استرالیا زندگی کنیم.

آن روزها زندگی به نظرم چقدر آسان و ساده می آمد و خوشی ها چقدر دست یافتنی.

/ 15 نظر / 38 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ساراشهریوری

سلام لوراجان،شاید الان رسیدن به اهداف خیلی سخت تر شده،اما بنظرم غیر ممکن نیست

منم لیلی

باید سعی کنیم همیشه اون حس و حال های روزای اول و برا خودمون تازه نگه داریم. اینو به خودمم گفتم

رستگار

آره...چون خاک داره...مثل خاکشیر...البته شاید بعضی ها شسته شده بفروشن..ولی من چون از کشاورزخریدم خاک داشت.

تیله

آخــــــی چه عشقولی [قلب]

noshoo

سلام خانم لورا من از ديروز كل ارشيوتونو خوندم و بسيار لذت بردم من تمام وقت شاغلم ولي ارزومه يه روزي بتونم از يك كارگاه خونگي و يك كار هنري پول دربيارم خيلي عاليه هميشه موفق باشي و خوشبخت راستي قوري و كتريت خيلي زيبا بودن من كه لنگشو نديدم اون جا جورابي زنونه و مردونه هم من ساده و مدل قديميشو دارم ولي اين خيلي خوشگل و جديد بود آشپزي هاتم كه توپ، مرغ حلقه اي رو ذخيره كردم تا شايد همت كنم درستش كنم و اينكه واقعا تو كه خوب و صبوري راستي ميشه لينكت كنم؟

فری

سلام خانم لورا من بعد از عید قراره ازدواج کنم یه راهنمایی ازتون می خوام با توجه به قیمت طلا که احتمالا تا سه چهار ماه آینده افرایش داشته باشه الان سرویس طلامو بگیرم بهتره ؟ من هنوز نه حلقه نه لباس و نه هیچ چیز نه خریدم و نه می دونم چه مدلی قراره باشن ، ممکنه سرویس طلا رو بگیرم بعدا بقیه بگن با لباس یا چیزای ذیگه جور نیست؟ به کسی هم قرار نیست بگیم یه پولی دستمون اومده می خوایم یواشکی طلا رو بخریم بذاریم کنار ممنون می شم راهنماییم کنید

نبات

سلام لورای عزیز واسم یه مشکلی پیش اومده خواهش میکنم برام دعا کنید همه چیز به خوبی و خوشی بگذره[ناراحت]

نبات

سلام لورای عزیز واسم یه مشکلی پیش اومده خواهش میکنم برام دعا کنید همه چیز به خوبی و خوشی بگذره[ناراحت]

نبات

یه موضوع خیلی گنگ و پیچیده که خیلی ناراحتم تورو خدا دعا کن[ناراحت]