دختری که قندو عسل است

به نظرم هرمادری باید یک دختری داشته باشد تا مووهایش را خرگوشی ببندد.ناخن هایش را لاک بزند پیراهن گل گلی و کفش پاپیون دار سفید برایش بخرد و با هم بروند خرید.

بعضی وقت ها خیلی در احوال مامان های دور و برم دقت می کنم مادری که دختری هم دارد خیلی شاد تر است.دخترش زنگ می زند و گل سر می خواهد،مامان جوان تر میشود وقتی به مغازه گل سر فروشی می رود .دخترش زنگ می زند و می خواهد برای خرید حلقه به طلافروشی بروند مامان عشق می کند.دخترش می خواهد که امشب برای نوه اش زرشک پلوی مامان جون پز درست کند ،مامان عشقش را در پلو می ریزد.

مامان من همیشه می گوید به تو نمی آید که یک دختری داشته باشی و من همیشه دلم می گیرد.راستش دوست دارم دوتا پسر داشته باشم و یک دختر اما به یک دوقلوی ناهمسان پسر و دختر هم راضی هستم و تصمیم دارم سال دیگر بروم دکتر و ببینم برای دوقلو داشتن باید چه کارهایی بکنیم.اما بعضی وقت ها هم می ترسم که نکند دخالتی در کار خدا باشد و نتیجه اش خوب نشود.

اما من دوست دارم دوتا رو با هم به دنیا بیاورم و تمام.تک فرزندی هم دوست ندارم.و البته همه این صحبت ها برای دوسال دیگر است اگر خدابخواهد.

راستی چندروز پیش دیدم که خانم طبقه سوم آپارتمان روبرویی باردار است و نشسته توی بالکن و دارد شکمش را به آفتاب میدهد.برای نی نی آرزوی سلامتی کردم  که مامان شکمش را محکم گرفت و گفت امیر امیر بیا دارد تکان می خورد.لحظه خوبی بود نگاه کردن به شکل گیری یک زندگی.

/ 0 نظر / 155 بازدید