برنامه ای که به هم خورد

وقتی به من گفت ، گفتم که می خواستم با مامانم این ها تولد بگیرم و همه را بگویم .امسال اولین تولدم درخانه خودمان هست که گفت من یادم بود تولد تو هست ولی چاره ای نداشتم و فقط این روز می توانستم دعوت کنم.من هم گفتم باشد هرجور که صلاح می دانید.

اول چندجور تصمیم گرفتم درراستای خراب شدن مهمانی از نرفتن بگیر تا کیک خریدن و بریدن  چون خیلییییییییی ناراحت شده بودم و پر از غصه.اما فردای آن روز که وقت نهارم را رفتم باشگاه با ورزش حسابی حرص هایم را خالی کردم و فکرکردم ببینم که الان و با این برنامه  چی ازهمه بیشترخوشحالم می کند.

به این نتیجه رسیدم که یک تولد دونفره عشقولانه با "س" و یک تولد با مامان و بابا و برادرهایم درخانه آنها احساس خیلی خیلی بهتری به من می دهد.

درنتیجه تصمیم براین شد که عصر جمعه بعدازنهار با گفتن جمله "مامانم برام تولد گرفته" مهمانی را ترک کرده و به سمت خانه پدری رهسپارشویم.

/ 11 نظر / 52 بازدید
نمایش نظرات قبلی
nasim

اون جملرو بلند بگو و رو به عروس جدید .تولدتم مبارک[ماچ]

ساراشهریوری

سلام خیلی تصمیم خوبی گرفتی تولدت مبارک لورا جان شاد باشی و امیدوار

ساراشهریوری

لورا اون رومیزی که تو اولین عکس پست عکس دار گذاشتی و لیوانها روش هست رو خیلی دوست دارم..ترمه است؟

نسیم

ای ول...بهترین نقشه... آفرین

مریم

تولدت مبارک لورا جون.ایشالا 120ساله شی خانمی

قنبیت

فکر خوبی ا عزیزم..و اینکه جاری میبینه مادر شوهر برات تولد گرفته خیلی حس خوبیه که براشون مهم بودی...بعد هم برو پیش خانوادت یه تیر و دو نشون....

ويدا

تولدت مبارك عزيزم...كلا مادر شوهرت بي ملاحظه هست.يادم مياد نامزد كه بودي ميگفتي قرمه سبزياشونو دوس نداري اونام ميدونن ولي هر سري ميري اونجا قرمه سبزي دارن!!.بي خيال..مامانتو عشقه!

لیلی

اصلا اولین تولد آدم رو مامان باید بگیره. این خوبه. توی خونه خودتون باشه که نمیشه تولد تو، آدم باید هر از گاهی مراسم مربوط به خودش رو بندازه خونه ی مامانش تا همه بدونن مامان آدم یه چیز دیگه است

پریسا

وای خدای من شما چقدر ماجرا های عجیب و جالب دارید ای بابا زیاد سر جاری جدیدت حرص نخور و باهاش سرد باش لزومی نداره بزور دختر خاله بشی همه این عروس بازیاش و لوس بازیاشون وقتی میروند زبر یک سقف تموم میشه حالا نگفتی برادر شوهر چرا طلاق داده بود در ضمن تولدت مبارک لورا خانم

قنبیت

ااا من فکر کردم هم پا گشا عروس هم برای شما تولد گرفتن