خانم لورا


اینجا جزیره ناشناخته منه!

سلام.لورا هستم یک چاق

من چاقم.یعنی در حدود 20 کیلو اضافه وزن دارم که متخصصان تغذیه به این میگن چاقی نه اضافه وزن.این کیلوهای اضافی از زمان تولد که 5کیلو بودم با من هستند و حتی برای چند ماه هم که شده تنهام نگذاشتند.

ازوقتی به خودم اومدم و در مقلیسه با دوستانم فهمیدم که چاقم خیلی برای لاغری تلاش کردم.از کلاس پنجم دبستان پیش متخصص تغذیه می رفتم و رژیم گرفتم اما هیچ کدوم کارساز نبودند.این پروسه تقریبا 8 سال طول کشید و هربار چندین کیلو لاغر می شدم ولی باز با سرعت زیادی بر می گشت با اینکه کاملا اصولی بود(یعنی از خودم کاری نمی کردم) و منو خسته ی خسته کرد.تا بالاخره سال دوم  دانشگاه آخرین ضربه رو به بدنم زدم... رفتم بای لاین.

اولین باری که رفتم به این موسسه ،طبق آنالیز خودشون 10 کیلو اضافه وزن داشتم و 170 سانتی متر چربی(در کل بدن).پول 20 جلسه رو دادم که 4سال پیش پول نسبتا زیادی بود و با خوشحالی هر روز کلی هم هزینه رفت و آمد می کردم و تقریبا روزی دو ساعت وقت می گذاشتم و تصویر خودم رو با بی کینی در سواحل آنتالیا تصور می کردم که موهای بلوندم در دست باد رهاست.لذتی می بردم که هر آدم چاقی میدونه چه حسی رو دارم می گم.

در اون 20 روز، روزی یک عدد تخم مرغ با نصف سینه مرغ یا چند عدد کباب چنجه می خوردم.بعد از اون 7کیلو از وزنم و 80 سانت از چربیهام کم شد.احساس مانکن ها رو داشتم و لباس می خریدم .لباس می خریدم.(این موسسه تضمین کرده بود وزن کم شده بر نمی گرده)البته رژیمم رو رعایت می کردم و غذامم کم بود.(الانم کمه اما چه فایده)که بعد از دو ماه دیدم لباس هایی که خریدم تنگ و تنگ تر میشه .من همچنان رژیم داشتم.موهای سرم می ریخت و این قدر اعصابم تحلیل رفته بود که قدرت کشتن اعضای خانواده رو پیدا کرده بودم اما حتی اون 3 کیلو هم کم نشد و من 15 کیلوی  دیگم چاق شدم.بله پولم که از بین  رفته بود هیچ بدنم هم خراب شده بودم.

القصه... رفتم دکتر که خدایش عمر دهد.گفت:« ببین دخترم! آدمی که لاغره بعد چاق میشه سلول های چربیش بزرگ شدن که با رژیم و ورزش دوباره کوچیک می شن اما اونی که از اول چاقه تعداد سلول های چربیش زیادن که به هیچ عنوان نمیشه کمش کرد مگر انکه تا آخر عمرت رژیم سخت و ورزش داشته باشی.حالا با توجه به اینکه استخون بندیت درشته و چاق به صورت یکنواخت در کل بدنت پخشه خودت رو اذیت نکن .برو سعی کن وزنت رو ثابت نگه داری و با بدنت کنار بیای.»

منم چند ساله این کارو کردم و الان راضی و خوشحالم.می گم آقامونم  واقعا نیمه گمشده منه چون همیشه میگه من اگر زن لاغر می خواستم زیاد بودمژه

   + لورا - ٢:۳٢ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۳٩۱/۱٢/٧