خانم لورا


اینجا جزیره ناشناخته منه!

گزارش یک جشن به سبک ایرانی

دیروز من رفتم خانه همسر این ها تا اگر رفتیم جام جهانی،همگی برویم بیرون و جشن بگیریم.خوب ماهم رفتیم بیرون .می خواهم گزارش متفاوتی به شما بدهم برای این مورد:

می رویم که داشته باشیم:

-ملت اتوبان یادگار شمال رو بند آورده بودند(همه ی باندها)و می رقصیدند.هیچ فکر نمی کنید که یک نفر نمی خواهد تو این جشن باشد و می خواهد برود خانه؟ممکن است مریضی در راه بیمارستان باشد یا خانمی بخواهد زایمان کند؟

- دختر ها با تیپ های آن چنانی توی ماشین بودند و دنبال پسر ها با ماشین های آن چنانی .

- بیشتر کسانی که از کنارشان می گذشتی ،دهنشان بوی الــ_کل می داد .شادی بدون این نمی شود؟حالا اگر هم خوردی باید بیایی توی خیابان و رانندگی کنی و جان خودت و بقیه را به خطر بیندازی؟

- بعضی دختر ها با مانتوی سنگ دوزی شده ،کفش پاشنه 12 سانتی ،شلوار دمپایی که اینقدر بلند بود روی زمین کشیده می شد ،دامن کوتاه و با ساپورت (بدون مانتو)بودند. عزیز من هر جامعه ای هنجارهایی دارد.اینجا برزیل نیست که یکی با بیکینی بیاید و یکی با بلوز و شلوار لی.آیا تو با آن کفش 12 سانتی می خواستی راه بروی و شادی کنی و فریاد بزنی یا هدف دیگری داشتی؟

- یکی از دخترهایی که ذکرشان رفت  یک پرچم را دید که رویش نوشته بود ما که رفتیم برزیل،پرسید چرا این رو نوشته؟یعنی نمی دانست برای چه آمده و فقط آمده بود

 

 

 

اینجاهم ببینید.منم شرکت کردم.

-

   + لورا - ۱٠:۳٩ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱۳٩٢/۳/٢٩