خانم لورا


اینجا جزیره ناشناخته منه!

فنگ شویی 3

با عرض معذرت به دلیل تاخیر در نوشتن مطالب فنگ شویی.

کسی انجام داده قبلی هارو؟

در این قسمت به معرفی سه عنصر باد،تاچی و بهشت می پردازم.


4-باد:منفعت

باد خوش اقبالی را نشان می دهد.تصویر درختی که در مقابل باد خم شده نشانه رشد،بلوغ،نظرات مثبت و خوش اقبالی است.این خانه "محل منفعت و ثروت" است.منفعت به معنای دعوت ها،فرصت ها،فرزندان خوب و دوستان است.

یک تکه بلور آویزان شده جلوی پنجره انرژی خوش اقبالی را تقویت خواهد کرد.اشیا متحرک،پنکه و مجسمه های لرزان سبب تحرک انرژی می شوند.گیاهانی که از آب تغذیه می کنند.رنگ های سبز و آب و آکواریوم و فواره ایده ال هستند.

 

- تاچی:تندرستی5

خانه پنج در مرکز،متحد کننده تمام نیروهاست.بنابراین تای چی مکانی مهم در پایداری و توازن خانه است.

تمیزنگه داشتن مرکز خانه به جریان آزاد انرژی کمک می کند.مرکز هر اتاق را خالی کنید به ویژه نشیمن.فضا را با سرامیک و هرچز ظریف و پذیرنده و یا ظروف خالی هماهنگ کنید.این به شما یاد آوری می کند که متمرکز و متصل به زمین باشید.

 

 

6- بهشت:دوستان همراه

بهشت نشانه نیروی خلاق جهان و منبع همه تلاش هاست.این خانه بر توانایی شما در تکمیل طرح ها و ایجاد منابع جدید تاثیر می گذارد.برنامه ریزی دقیق برای این قسمت خانه منجر به معاشرتی شدن خانواده می شود.

بهشت می تواند با جواهرات،سنگ های قیمتی،بلور،نشانه های برتر،افسانه ها و اسطوره ها نشان داده شود.با شکل های منحنی و کاسه به ویژه از جنس فلز این گوشه را تقویت کنید.افزودن تصاویر فرشتگان مفید خواهد بود.

 

 

   + لورا - ۱٢:٥۳ ‎ق.ظ ; دوشنبه ۱۳٩٢/۳/٢٧